Які симптоми у періодонтита

Періодонтит- захворювання при якому відбувається запалення тканин, що оточують і утримують зуб в альвеолі.

Залежно від того, як себе розвиватиметься періодонтит, його поділяють на дві форми: гостру та хронічну. При гострому періодонтиті пацієнт відчуває гострий біль при надкушуванні. Біль має локальний характер. Далі больовий напад стає рвучим. Спочатку про гострий періодонтит говорить виникнення дискомфорту при жуванні, але розвиваючись, болі виникають спонтанно, а напади тривають довше. Лімфатичні вузли збільшуються і стає схожим, що сам зуб став більшим.

Підвищена температура означає хронічний характер періодонтиту, але остаточний діагноз ставить лікар виходячи з рентгенограми.

Хронічний періодонтит немає такої виразності як гострий, й у тому полягає вся небезпека цієї форми хвороби. Вона протікає не так помітно для пацієнта і може перерости в остеомієліт, періостит або призвести до сепсису або абсцесу. Серед зовнішніх проявів хронічного періодонтиту можна виділити набряк слизової оболонки та утворення свищу на яснах. Також у пацієнта може виникнути почуття оніміння в деяких районах щелепи. Хронічну форму потрібно виявити вчасно, щоб уникнути ускладнень. Для цього не слід нехтувати відвідуваннями стоматолога.

Лікувати зуби в Сумах можна в клініці Brilliant Smile