Зубні протези та догляд за ними

Втратити зуби можна з різних причин. Це може бути пов’язано з різними захворюваннями, травмами або віком. У будь-якому випадку зуби потребують відновлення.

Окрім жувальної функції відновлюється ще й естетика. Сучасні матеріали повністю імітують колір зубів та. Людині, що носить протез, не потрібно соромляться і обмежувати себе у спілкуванні з іншими людьми. Мало хто може помітити наявність протеза на зубах.
Одним із найбільш поширеним типом протезів залишаються знімні протези. Встановивши знімні протези, не варто думати, що вони не вимагають особливої ​​уваги та догляду.
Після протезування лікар зобов’язаний дати рекомендації щодо догляду за протезом. Вони як і зуби потребують чищення. Адже на них осідає наліт, що є середовищем проживання бактерій, здатних спровокувати різні захворювання та появу неприємного запаху. Для чищення протезів може використовуватися звичайна паста та спеціальні щітки. Чистити потрібно обережно, щоб не впустити. Протез може при падінні пошкодитись або зламатися. Краще знімати протез над м’яким рушником або над наповненою водою раковиною.
Залежно від виду протезу лікар скаже про правила зберігання. Зберігати протези можна або в сухому стані, або рідини (залежно від виду протеза).
Після їжі прополощіть рот ополіскувачем або простою водою, щоб змити залишки їжі з зубів і протезів. Не слід забувати про профілактичні візити до стоматологічної клініки. Під час таких візитів лікар проведе професійне чищення протезів та огляне їх на наявність ушкоджень. Ці заходи продовжать термін експлуатації знімного протезу.

Протезування зубів у м. Суми проводиться в нашій клініці