Зубне протезування у Сумах. Силіконові зубні протези

При втраті одного або кількох зубів їх можна відновити різними протезами, один із можливих варіантів – це використання силіконового протезу.

Перед тим як погодиться на встановлення силіконового протезу, у пацієнтів виникає низка питань. Ось найбільш часто задаються з них:

Яка процедура встановлення силіконових протезів?

Перед встановленням протеза проводиться професійне чищення, при якому знімаються всі відкладення. Якщо є карієс, проводиться лікування. Далі знімається зліпок, у зуботехнічній лабораторії на основі зліпка виготовляється макет, і вже виходячи з отриманого макета робиться силіконовий протез.

Як відбувається встановлення силіконового протезу?

Силіконовий протез кріпиться в ротовій порожнині до опорних зубів за допомогою гачків (кламерів). Якщо опорні зуби відсутні, можна провести імплантацію опорних зубів.

Який термін служби силіконових протезів?

Силіконові зубні протези служать від п’яти років, але при правильному догляді термін служби можна продовжити. Такі протези зношуються та вимагають корекції. Для цього потрібно відвідувати стоматолога щорічно.

Як довго відбувається звикання до силіконового протезу?

Як правило, на звикання до протезу йде кілька тижнів. Протягом цього часу з’являється відчуття тяжкості, збільшується слиновиділення та з’являється почуття хворобливості.

Отримати консультацію стосовно протезування зубів у м. Суми можно у спеціалістів нашої клініки