Знімні протези. Протезування зубів в Сумах

Рано чи пізно прийде час, коли доведеться звернутися в стоматологічну клініку за протезуванням. Протезування зубів в Сумах проводиться різними видами протезів в залежності від сану зубів та побажань пацієнта. Одним з популярних видів протезування є знімне.

Знімні протези, як видно з назви, на відміну від незнімних, необхідно періодично знімати, а потім встановлювати. Це обумовлено необхідністю чистки протеза, а також дати тканинам, на які було навантаження, трохи відпочити.

Знімні протези розділяють на наступні види:

  • Повністю знімний протез. Зазвичай такий протез використовують при повній відсутності зубів. Кріпиться він на ясна як присоска.
  • Частково знімний протез. Такий протез застосовують якщо втрачений жувальний зуб, або немає можливості поставити зубній міст. Кріпиться протез завдяки крюкам, що чіпляються за опорні зуби.
  • Умовно знімні протези. Актуальні при втраті жувального зуба. Протез кріпиться за допомогою спеціального складу до сусідніх зубів. Протез не потребує регулярного зняття.

Варто окремо відмітити такий тип знімного протезування як бюгельний. Він рівномірно розподіляє жувальне навантаження завдяки конструктивній особливості – металевій дузі.

 Провести протезування зубів в м. Суми можна в нашій клініці.