Які найкращі альтернативи цукру для дітей?

Найкращі замінники цукру

Ми всі знаємо, що діти та цукор можуть бути найкращими друзями, якщо ми їм дозволимо. Рідко можна знайти дитину, яка не любить цукерки та перекушує солодкими продуктами, такими як печиво, морозиво, жувальні цукерки тощо. Вони просто люблять їх.

Але це те, що ми можемо назвати токсичною дружбою. Іноді любов завдає болю, і любов до цукру є найкращим прикладом того, що це правда. Цукор і зуби – жахливе поєднання. Поширеною помилкою є думка, що молочні чи молочні зуби менш важливі, ніж постійні.

Діти ростуть і розвивають машини. Вони потребують належного психічного та фізичного догляду, і їхні зуби не є винятком. Зуб складається з кістки, і так само, як інші кістки ваших дітей збирають поживні речовини, щоб бути міцнішими, так само це відбувається з зубами.

Те, що відбувається з молочними зубами дитини, може вплинути на постійні або вторинні, які формуються прямо над зубним протезом дитини. Карієс є поширеною, але серйозною проблемою ротової порожнини, яка може пошкодити постійні зуби ще до того, як вони вилізуть.

Діти можуть страждати від наслідків карієсу так само, як і дорослі. Вони можуть досліджувати неприємний запах з рота, біль, захворювання ясен (наприклад, пародонтит), інфекції тощо. Ось чому стоматологи, такі як дитячі стоматологи, так наполягають на звичках гігієни ротової порожнини дітей.

Чому цукор такий шкідливий для дитячих зубів?

Оскільки ця тема повторюється так часто і з таким наголосом, ми вважаємо, що ми повинні дати вам справжнє пояснення щодо дегенеративного процесу, з яким стикаються зуби при вживанні солодкої їжі.

У людей у ​​роті зазвичай мешкає багато бактерій. Ця бактерія є причиною інфекцій порожнини рота, неприємного запаху з рота та навіть втрати зубів. Ми позбавляємося цього, якщо правильно чистимо зуби правильною зубною пастою і з правильною частотою. Зубна нитка також важлива в процесі усунення бактерій.

Можливо, ви цього не знаєте, але єдина місія бактерій – живитися та розмножуватися. Вони блукають навколо вашого рота, шукаючи щось поїсти та безпечне місце для життя та продовження роду. Коли вони нарешті знаходять шматочок їжі в кутку ваших корінних зубів, або, що ще краще, вони знаходять смачний липкий цукор, щоб причепитися до нього, їхню роботу зроблено.

Ця бактерія виробляє кислоту, яка пошкоджує зубну емаль. Думайте про зубну емаль як про захисний пластик. Якщо пластик гладкий і рівний, його дуже легко чистити. Але якщо пластик має багато пор, бруд застряє, і його дуже важко очистити.

Саме це відбувається з вашими зубами. Цукор живить бактерії, і бактерії ростуть і ростуть, поки не спричинять карієс.

Чи викликає цукор захворювання зубів, крім карієсу?

Ми часто чуємо розмови про те, що цукор і цукерки сприяють утворенню карієсу, але карієс – це лише одна з багатьох проблем, які може спричинити надмірне вживання цукру.

Люди також знають зубний камінь під назвою калькулюс. Це накидка із затверділого зубного нальоту. Накопичення зубного нальоту спричиняє утворення каменю, який важко видалити, і викликає неприємний запах з рота, запалення ясен та інші проблеми.

Щоб усунути зубний камінь, вам доведеться відвідати кабінет стоматолога, оскільки знадобляться спеціальні інструменти, такі як скейлери для пародонта. Але щоб запобігти утворенню зубної нитки зубною ниткою, необхідно чистити зуби двічі на день.

Зубний наліт є попередньою стадією зубного каменю. Це скупчення зубних бактерій. Стоматологи називають це ротовою біоплівкою або бактеріальним нальотом. Ця бактерія створює кисле середовище, яке викликає гінгівіт, інші інфекції ясен і карієс.

Хорошої гігієни порожнини рота зазвичай достатньо, щоб захистити рот від зубного нальоту. Рекомендується чистити зуби зубною пастою, яка відповідає вашим особистим потребам.

Кровоточивість ясен

Наявність кровоточивості ясен може здатися хворобою, але це лише симптом. Періодична кровотеча часто вказує на наявність захворювання ясен, незалежно від того, чи це інфекція, чи інша проблема.

Іноді люди кровоточать під час чищення зубів, але це може бути через занадто сильний тиск на зуби та ясна. Кровоточивість ясен також може бути викликана дефіцитом вітамінів (К і С).

Захворювання пародонту

Як ми вже говорили, кровоточивість ясен зазвичай є симптомом захворювань пародонту. Пародонтит є запущеною стадією гінгівіту.

Коли стоматолог каже, що у пацієнта пародонтит, це означає, що в яснах знаходиться інфекція. Це серйозна проблема, оскільки вона може навіть спричинити втрату зубів через опущення ясен.

Які є корисніші замінники цукру?

У наші дні бренди, здається, добре обізнані про рівень споживання цукру та негативний вплив, який він має не лише на здоров’я зубів дітей, а й на загальну охорону здоров’я. Продукти зазвичай рекламують як безпечні та без цукру, але ви повинні знати це краще.

Ось деякі здорові та безпечні альтернативи, натуральні підсолоджувачі та штучні підсолоджувачі, як-от цукровий спирт, щоб захистити зуби вашої дитини від пошкодження цукром.

Стевія

Стевія є одним із найбільших фаворитів, коли люди хочуть замінити цукор, оскільки вона походить із рослини стевія, а тому є більш натуральною, ніж інші підсолоджувачі. Але підсолоджувачі стевії також очищаються за допомогою промислового процесу.

Переваги стевії залежать від значно меншого використання продукту порівняно зі столовим цукром. Стевія має загальновизнаний безпечний рівень.

Еритритол

Це один із тих цукрових спиртів, штучний підсолоджувач. Він має такі переваги, як дуже низька калорійність і велика солодкість. Оскільки він набагато солодший за традиційний білий цукор, вам потрібно лише додати його трохи.

Що таке ксиліт?

Ксиліт – це назва, яка звучить штучно, але це природний замінник цукру, який має такий самий смак і корисний для ваших зубів і зубів.

Його можна отримати з деяких рослин, але ксиліт також природним чином виробляється людським організмом. Помірно підвищуючи рівень ксиліту в ротовій порожнині, ви допомагаєте слині боротися з бактеріями, що викликають карієс і пошкодження зубної емалі.

Ви можете знайти його як звичайний підсолоджувач у жувальній гумці та зубній пасті.

Як чистити зуби своїм дітям?

Завжди пам’ятайте, що здоров’я ротової порожнини та догляд за зубами починаються з гігієни зубів. Ваші діти повинні мати звичку чистити зуби двічі на день, і ми рекомендуємо використовувати зубну пасту з фтором, якщо ваша дитина старше 3 років.

Діти мають особливі потреби щодо миття зубів, тому ми рекомендуємо дізнатися про них , щоб полегшити весь процес.

Перевірте стан зубів вашої дитини в стоматологічній клініці «Brilliant Smile»

Дітям старше 3 років дуже важливо один-два рази на рік відвідувати дитячий стоматологічний кабінет, щоб переконатися, що все добре, і уникнути страху перед стоматологом. Запишіться на прийом до нашої спеціалізованої команди та подбайте про те, щоб зуби ваших дітей були такими ж здоровими.

Телефон для запису на консультацію: +380661968793.