Як зберегти зуби гарними

Щоб мати прекрасну білу посмішку мало мати рівні зуби від природи. За ними потрібен догляд. У цій статті ми наведемо деякі рекомендації, виконання яких дозволить зберегти ваші зуби міцними та красивими.

1. Зубну щітку потрібно регулярно міняти. Зношена щітка погано видаляє наліт та травмує ясна. Міняти щітку рекомендовано раз на два-три місяці або як відчуєте, що щетина стала непридатною.

2. Правильний час чищення зубів. Чистити зуби потрібно двічі на день. Відразу після їжі цього робити не можна і ось чому-при вживанні їжі виділяється кислота. Кислота розм’якшує зуби і якщо відразу почати чистити зуби, жорстка щетина зубної щітки зашкодить емаль. Тому потрібно дати час відновлення кислотно-лужного балансу. На це піде лише півгодини.

3. Відбілювати зуби необхідно під контролем стоматолога. Спроби відбілити зуби народними засобами можуть призвести до пошкодження емалі та підвищення чутливості.

4. Між основними прийомами їжі намагайтеся утримуватися від перекушування, особливо солодким. Вживання солодкого газування та цукерок веде до карієсу.

5. Навіть найбіліші зуби здатне куріння перетворити на коричневі. Кинути курити.

6. Алкоголь крім шкоди зубам завдає шкоди всьому організму.

7. Кислі продукти (соки, цитрусові тощо) сприяють руйнуванню емалі. Після вживання кислих фруктів бажано прополоскати рота.

8. Відвідуйте стоматолога з метою профілактики. Це рекомендується робити двічі на рік. Стоматолог зможе вчасно виявити можливі захворювання та стежити за станом зубів та ясен.