Як соцмережі впливають на стан зубів?

Останні статистичні дані показують, що люди частіше відвідували стоматологічні клініки та основна маса відвідувачів – молодь.

Ні, це не означає, що всі мають проблеми зі здоров’ям зубів. Виявляється, в стоматологічну клініку їх змушує йти мода на селфі.

Стоматологи різних країн підтверджують статистичні дані, пояснюючи це тим, що люди. Люблячі робити селфі знімки часто не задоволені своєю посмішкою і звертаються за допомогою до клініки. Деякі хочуть зробити зуби білішими, деякі виправити форму зубів або деякі інші дефекти. У психології навіть є поняття дисморфія – незадоволення людини зовнішнім виглядом своїх зубів.

Траплялися випадки, коли пацієнти просили зменшити розмір передніх різців, щоб вони краще виглядали на фотографії. При цьому зуби були абсолютно здорові та нормального розміру. Пацієнтам, які просили провести таку процедуру, доводилося пояснювати, що камера, на яку робляться селфі, просто спотворює зображення. В результаті таких знімків зуби здаються виступаючими вперед і великими. Стоматологи в таких випадках схильні відмовляти пацієнтові і намагаються їх переконати, що зі своїми зубами все нормально.