Як правильно доглядати за своїми зубами?

Гігієна ротової порожнини — це невід’ємна частина нашого життя. Хтось обходиться одним чищенням зубів, хтось чистить зуби по декілька разів на день. Як же все-таки правило доглядати зуби?

Головне – не нехтувати гігієною ротової порожнини, оскільки загрожує розвитком карієсу та інших стоматологічних захворювань.

Здоров’я зубів безпосередньо залежить від ретельної та регулярної гігієни, тому до неї необхідно підходити відповідально. Дуже важливо ще змалку привчити дитину до гігієни зубів. Чистити зуби рекомендується двічі на день вранці та ввечері. При цьому дуже важливо робити це правильно із використанням усіх необхідних засобів. Також необхідно приділити увагу техніці чищення зубів. Якщо не впевнені, чи правильно ви чистите зуби, то обов’язково проконсультуйтеся зі стоматологом. Лікар також порадить якусь вибрати зубну пасту.

Після їжі на зубах залишаються частинки їжі, які, якщо не видалити, можуть спровокувати розвиток захворювань. Тому рекомендується після їжі прополоскати ротову порожнину або пожувати жувальну гумку, але не довше п’ятнадцяти хвилин. А якщо є можливість почистити зуби та використовувати зубну нитку. Однак не варто цього робити, тільки вставши зі столу, необхідно почекати з чищенням кілька хвилин.

Основні засоби гігієни, які повинна мати кожна людина: зубна паста (гель) чи зубний порошок, зубна щітка, зубна нитка. Також рекомендується використовувати засоби для очищення мови, ополіскувачі для ротової порожнини і тд.

Гігієна зубів не обмежується лише чисткою зубів зубною пастою. Також раз на півроку рекомендується проводити професійне чищення зубів у кабінеті стоматолога для видалення зубних відкладень (зубний наліт, зубний камінь).

Ретельна гігієна ротової порожнини допоможе вам уберегтися від розвитку захворювань і заощадити на стоматологічному лікуванні.

Не треба забувати і про профілактичні огляди у стоматолога. Отримати консультацію стоматолога у Сумах можна у нас