Страх перед відвідуванням стоматолога. Як подолати?

Рано чи пізно приходить необхідність записатись на прийом стоматолога. І якщо одні роблять це без вагань, то для деяких людей – це справне випробування.  Люди, котрі бояться стоматологів відкладають візит в клініку і тим самим сприяють розвитку хвороби.  Як побороти страх перед стоматологом?

Часто передумовою страху стоматологів є відвідування кабінетів з радянськими стандартами лікування, коли така процедура була доволі болісною. На щастя ці аси пройшли і тепер лікування зубів проводиться з максимальним комфортом для пацієнта. Але і цей факт не вплинув на людей зі страхом стоматологів.

Що робити якщо є страх стоматологів?

Перш за все слід розібратися в причинах страху. Оцініть що вас лякає.  Скажіть про це лікарю під час візиту, він буде враховувати цей факт.

Зробіть перший свій візит консультативним. Це дозволить ознайомитись с лікарем, та зробить вас морально готовим до наступного візиту.

Ознайомтесь з анестезією, яку використовують в стоматології. Сучасні препарати діють стовідсотково. А якщо  страх перед уколами, то застосовують знеболюючи гелі, які дають можливість робити укол непомітно.

Якщо ви маєте страх стоматологів, то дує важливо знайти хорошу сучасну клініку де приймає хороший стоматолог в Сумах. Для цього спитайте друзів і знайомих та ознайомтесь з відгуками в інтернеті.