Протезування зубів у Сумах. Знімні протези

Протези на присосках кріпляться у ротовій порожнині за допомогою ефекту присмоктування. Сучасні матеріали дозволяють зробити протези максимально схожими зі справжніми зубами, що зробило їх носіння більш комфортним.

Перед встановленням протезу пацієнти ставлять різні питання, пов’язані з установкою, особливостями матеріалів та експлуатацією. Спробуємо відповісти на найпоширеніші з них,

З якого матеріалу виготовляється протез на присосках?

Найпоширеніший матеріал – акрилові пластмаси. Але можуть бути виготовлені з нейлону, поліуретану або поліпропілену. Протези з нейлону рекомендовано ставити людям, які мають алергію на інші матеріали.

Як протез кріпиться у роті?

Протез кріпиться за рахунок присмоктування до ясен та неба. Крім цього, в аптеці можна купити засоби для фіксації.

Які особливості догляду за протезами на присосках?

Догляд за протезами – важлива складова їхньої експлуатації, що дозволяє зберегти зовнішній вигляд та збільшити термін служби. Особливостей догляду такі протези не вимагають. Після їжі протез сполосніть водою видалення залишків їжі. Вранці та ввечері протез чистіть зубною пастою та щіткою. Зберігати протез потрібно в розчині, що дезінфікує.

Який термін служби протезу на присосках?

Використання сучасних матеріалів збільшило термін їхнього використання. При правильному догляді за протезами, а також зберіганні, прослужити вони можуть від п’яти до семи років. Потрібно врахувати, що обов’язковим є і відвідування стоматолога двічі на рік. На таких відвідуваннях проводиться чищення та корекція протезу.

Чи можуть зламатися протези і які причини поломок?

Так, протези можуть зламатися. Причиною цього може бути високе навантаження, неправильна експлуатація або дефект. Виявивши дефект конструкції відразу зверніться до лікаря для його усунення або заміни протеза.