Прорізування зубів у малюка. Температура при прорізуванні

Поява перших зубиків у малюка може супроводжуватись появою неприємних симптомів.

Багато батьків відзначають підвищення температури у дитини, виникнення нежитю чи розлад шлунка. Дитина в цей період стає примхливою через хворобливий стан. Варто зазначити, що не у всіх дітей спостерігаються такі симптоми, іноді зуби можуть прорізатись без будь-яких ускладнень. Тобто поява перших зубів у дітей є індивідуальним процесом.

Ознаки прорізування зубів

• Основною ознакою прорізування зубів є припухлість ясен. Іноді її складно помітити, тому можна промацувати поверхню ясен пальцем. Якщо подібний масаж заспокоює дитину, то швидше за все у неї прорізається зуб.

• Також у період прорізування зубів спостерігається збільшення слинотечі, і можуть виникнути подразнення на шкірі навколо рота.

• Дитина тягне в рот пальці або різні предмети, щоб почухати ясна.

• У дитини також може спостерігатися відсутність апетиту.

• Рідкий стілець.

• Підвищення температури.

Висока температура і рідке випорожнення можуть свідчити не тільки про появу зубів, а також можуть бути симптомами інфекційного захворювання, тому рекомендується перестрахуватися і звернутися за допомогою лікаря.

Багато батьків дуже стурбовані підвищенням температури тіла дитини. Підвищення температури свідчить про наявність в організмі запалення та зниження імунітету.

У період прорізування зубів підвищення температури до 37,7 ° С не повинно лякати батьків, проте їм доведеться уважно стежити за дитиною, щоб вчасно помітити, якщо температура почне збільшуватися. При температурі вище 39 ° С за дитиною необхідно буде спостерігати особливо уважно та вимірювати температуру щогодини, особливо вночі. Лікарі не рекомендують збивати температуру нижче 38 °С. Якщо температура вища, то лікар повинен приписати жарознижувальні ліки.

Дитячий стоматолог в м. Суми проводить консультації та лікування в клініці Brilliant Smile