Пломбування зубів в Сумах. Карієс передніх зубів

Лікування зубів у м. Суми часто асоціюється з пломбуванням. Карієс передніх зубів дуже серйозне захворювання, лікування якого завдає чимало проблем і вимагає від лікаря особливої уваги, навичок та терпіння.

Причиною складності лікування є невеликий розмір зубів, відносно тонкий дентин та тканини зуба, а також те, що передні зуби знаходяться на видному місці. Тому лікування потребує особливої делікатності та максимальної точності.

Так як дентин і емаль на передніх зубах значно тонші, ніж на решті зубів, тому карієс розвивається набагато швидше і швидше вражає пульпу зуба.

Дуже часто зубний наліт накопичується на задній поверхні передніх зубів або міжзубних проміжках. Причина у тому, що у цих місцях складно якісно очистити зуби. Зкопаний зубний наліт з часом може затвердіти і утворитися зубний камінь. Зубний камінь тільки сприятиме розвитку інфекції, а також може відволікти від карієсу. У таких випадках карієс виявляється при появі сильного болю, коли були уражені глибокі тканини зуба.

Лікування карієсу передніх зубів зазвичай проводять з використанням анестезії. Потім стоматолог проводить чищення каріозних порожнин та пломбує зуб. Вибір матеріалу пломби та техніка пломбування залежатимуть від ступеня ураження зуба. При початковому карієсі для запобігання розвитку інфекції вглиб зуба на зуб наносять спеціальний стоматологічний склад.

При поверхневому карієсі передніх зубів використовують композитні матеріали, які наносять пошарово. При серйозніших пошкодженнях можуть поставити вініри.

При середньому та глибокому карієсі проводять процедуру реставрації зубів. Для цього використовують керамічні вкладки або безметалеві керамічні коронки.

У випадках, коли карієс був запущений, зазвичай зуб зберегти не вдається і його видаляють. На його місце потім встановлюють протез чи імплантат.