Ортодонт в м. Суми. Рівняти зуби у дитини

Ортодонт в м. Суми попереджає, що криві зуби у дітей – є не лише естетичною проблемою, яка може призвести до появи комплексів у дитини, а й є наслідком неправильного прикусу, який може спричинити порушення жування та спотворення вимови дитини. Тому зуби дитини потребують ретельного догляду та лікування.

Виправити криві зуби у дитини можна кількома способами. Лікар-ортодонт підбирає лікування індивідуально для кожного пацієнта, залежно від складності аномалії прикусу.

Основні методики ефективного виправлення кривих зубів

• Корекція контуру зубів. Дана методика передбачає спилювання дефектів зуба, наприклад, гострих кутів, і роблять зуби однієї довжини. Якщо зуби занадто короткі, їх витягують з допомогою коригування рівня ясна. Пізніше можуть встановити порцелянові коронки.

• Брекет-система. Насамперед проводиться діагностика аномалії: огляд пацієнта, рентгенівське дослідження, робиться зліпок щелеп. Іноді може знадобитися видалення одного або кількох зубів. Це роблять для звільнення місця на щелепі, щоби сусідні зуби не постраждали під час лікування. Також рекомендується вилікувати всі стоматологічні захворювання. Після всіх заходів на зуби надягають брекети. Брекет-система підбирається індивідуально залежно від їхнього виду та ціни. У період лікування проводяться обов’язкові профілактичні огляди у лікаря.

• Косметична фіксація зубів. На дитячих зубах цей спосіб лікування викривлення зубів не проводиться. В окремих випадках може бути проведено на зубах підлітків. Ця методика передбачає прикріплення білого наповнювача, що складається з подрібнених мінералів та пластмаси. Після цього зуби шліфують. Слід зазначити, що косметична фіксація зубів є недовговічною і прослужить максимум п’ять років.

• Коронки, вініри та люмініри. Їх використовують для покращення зовнішнього вигляду зламаних чи кривих зубів. Дуже надійні, не ламаються і не змінюють свій колір, проте не запобігають появі карієсу. Не застосовуються на дитячих зубах, лише на постійних зубах підлітків та дорослих.