Лікування молочних зубів. Дитяча стоматологія м. Суми

Нажаль, до лікування молочних зубів не всі батьки ставляться з необхідною відповідальністю, посилаючись на те, що вони все одно випадуть. Але лікування молочних зубів  — це необхідна міра для збереження здоров’я.

Крім того, що лікування молочних зубів необхідно для більш комфортного життя дитини, захворювання зубів може привести до більш негативних наслідків, так як дитина  не настільки стійка до різноманітних інфекцій. Не вилікуваний карієс провокує пульпіт, кісту зуба, періодонтит та інші тяжкі захворювання.

Передчасна втрата молочних зубів може призвести на неправильний розвиток корінних зубів, формування неправильного прикусу та деформації щелепи. Також втрата декількох зубів призводить до нерівномірного навантаження на інші зуби, провокуючи їх розхитування і подальшу втрату.

Лікування молочних зубів має свої відмінності від лікування зубів постійних. До того ж дитячий стоматолог повинен вміти находити підхід до дитини, заспокоїти її і при цьому провести якісне лікування. Правильний підхід дитячого стоматолога впливає на подальше відношення дитини до лікування зубів. Тому важливо знайти хорошого дитячого стоматолога.

В нашій клініці працюють спеціалісти з багатим досвідом роботи з маленькими пацієнтами. Записатись на прийом дитячого стоматолога в м. Суми можна за телефоном