Лікування каналів зубів в Сумах

Лікування кореневих каналівв Сумах – це єдиний спосіб зберегти зуб при пульпіті. Це досить складна процедура, яка вимагає від лікаря особливих навичок та майстерності.

Чому виникає потреба у лікуванні каналів зуба?

Усьому виною знову таки карієс. Навіть найменша каріозна пляма, розвиваючись, призведе до потрапляння інфекції в пульпу, а отже і її запалення. Пульпіт розпізнати не важко. Йому характерні болі при прийомі гарячої чи холодної їжі та посилення больових відчуттів у нічний час. Болі бувають різної інтенсивності (залежно від стадії захворювання). За перших же підозр на пульпіт

Як лікують кореневі канали зуба?

Перед тим, як приступити до лікування, лікар проводить ретельний огляд і дає оцінку стану зуба, далі проводиться розтин каналу. Для більш точного та об’єктивного лікування попередньо робиться рентгенівський знімок.

Якщо випадок досить складний, використовують операційний мікроскоп. З його допомогою лікар проведе чищення каналів з більш ощадливим ставленням до здорових тканин. Мікроскоп використовують при розпломбуванні каналів та видаленні шматочків інструменту, що залишилися після невдалого попереднього лікування.

Після розтину канал зуба очищають та дезінфікують. Завершальний етап – пломбування каналу та формування пломбувальним матеріалом коронкової частини зуба.