Коли посмішку доводиться стримувати

Сьогодні час соціальних мереж. Люди діляться своїми моментами із життя за допомогою фотографій. Але не всі фотографії випромінюють радість, оскільки багато героїв цих знімків намагаються не посміхатися.

За статистикою, кожен четвертий намагається не посміхатися на фотографіях через поганий стан своїх зубів.

Проведене опитування показало, що понад 40% опитаних у своїй зовнішності насамперед хотіли б змінити свої зуби.

Британські соціологи провели опитування, в якому з’ясували, що близько 30% жителів країни мають настільки погану ситуацію зі своїми зубами, що це їм не дозволяє посміхнутися для фотографії. Навіть на своїх соцсторінках такі люди навмисно ставлять знімки, на яких не видно їхніх поганих зубів. З усіх опитаних понад 80% відсотків хвилюються про те, як їхні зуби виглядають на фотографії.

Популярність соціальних мереж багатьох молодих людей змушує звернутися до стоматолога не тому, що вони страждають від якихось стоматологічних захворювань, а через те, що їх не влаштовує їхня посмішка на фотографіях.

Поганий стан зубів також впливає і на впевненість у собі. Так, намагаючись приховати свої негарні зуби, деякі уникають спілкування з оточуючими.

У більшості випадків поганий стан зубів є наслідком відсутності гігієни та несвоєчасного звернення до стоматолога.

Пам’ятайте, щоб на всіх фотографіях ваша усмішка сяяла здоров’ям достатньо правильно та постійно виконувати гігієнічні вимоги. Якщо ж у вас неправильний прикус, то це не проблема для сучасної стоматології.