Естетична стоматологія в м. Суми

Естетична стоматологія в м. Суми — це ваша красива посмішка. Красива посмішка допомагає викликати в людини симпатію, довіру та справити гарне перше враження. Але не кожен здатний похвалитися гарною усмішкою з низки причин.

У когось зуби негарні від народження, а хтось втратив колишню красу. І саме для вирішення таких проблем було вигадано косметичну стоматологію.

Зубний ряд майже в усіх людей має природні дефекти. Найчастіше люди звикають до невеликих вад і не звертають на них уваги, не здогадуючись, що їх дуже легко можна виправити.

Косметична стоматологія сьогодні дозволяє усунути як одиничний дефект, так і перетворити весь зубний ряд відповідно до побажань пацієнта та природної естетики.

Для формування ідеальної посмішки у косметичній стоматології використовуються різні інструменти. У разі сильно зруйнованих чи деформованих зубів застосовуються зубні коронки. Сучасна зубна коронка виготовляється з кераміки і має всі властивості зубної емалі. Встановивши зубну коронку з кераміки на передні зуби, пацієнт отримує зуб ідеальної форми, який відрізнити від цього зможе тільки лікар-стоматолог. Крім коронок використовують прямі та непрямі вініри. За вінірами можна приховати різні дефекти від скрученості до пігментних плям.

Набути гарної посмішки Вам допоможе сумська стоматологічна клініка Brilliant Smile.