Лікування зубів у Сумах проходить для пацієнта майже невідчутно. Це можливо завдяки застосуванню анестезії. Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні цілу низку знеболюючих та анестетиків, що дає можливість проводити прийом комфортно. Але завжди є виключення, і трапляються випадки коли анестезія не діє В ому причина такого явища?
Для пояснення стійкості деяких пацієнтів до анестезії були проведені медичні дослідження, що дали відповіді на це питання.
Справа в тому, що анатомія ротової порожнини складна і це вимагає використання різних препаратів для різних ділянок роту. Тобто для верхньої щелепи використовують одну анестезію, для нижньої другу. Також один препарат банально може не підійти пацієнту у зв’язку з індивідуальними особливостями. В тому випадку просто застосовують інший препарат.
Резистентність до місцевої анестезії може бути викликана рідким генетичним синдромом Елерса-Данлоса. Тут лікар підбирає більш сильні препарати та підвищує дозу.
Було також доведено, що панічний страх перед стоматологом провокує викид гормона, котрий блокує дію анестезії. Тут не обійтись без заспокійливого перед проведенням лікування.
Анестезія може не подіяти просто з той причини, що потрібно трохи більше часу с моменту її введення. По причині стресу організм відтягує початок дії препарата. Деяким пацієнтам просто потрібна більш сильний препарат. В деяких випадках може знадобитися загальний наркоз.