Чим лікувати стоматит?

Універсального засобу для лікування стоматиту ще не винайшли, але є засоби, які допоможуть зменшити біль та прискорять процес одужання. Такі засоби можна придбати в аптеці, а можна і зробити в домашніх умовах.

Однією з причин з яких може виникнути стоматит – застосування засобів для гігієни ротової порожнини з вмістом лаурилового сульфат натрію. При стоматиті слід виключити дані засоби і замінити їх на більш безпечні.

Використання при стоматиті анестезуючих засобів дозволить зняти біль у разі, коли виразки на слизовій оболонці досить болючі. Як правило, до складу таких препаратів входять: сік коланхоє, лідокаїн, тримекаїн або бензокаїн.

Швидше загоєння виразок забезпечить застосування препаратів для їх очищення. Справа в тому, що на поверхні виразок є бактеріальний наліт, що підвищує термін загоєння. Кошти для очищення виразок містять у своєму складі перекис водню.

Повторне зараження можна уникнути, скориставшись антибактеріальними препаратами. Застосування антибактеріальних засобів знімає болючість виразок та прискорює загоєння.

Рекомендується використовувати засоби рослинного походження. Найпопулярнішими є настої зі звіробою, шавлії, кори дуба, ромашки тощо. Лікувальні трави часто включають лікарі у процес лікування стоматиту.

Потрібно пам’ятати, що використовувати ті чи інші лікарські препарати слід тільки з дозволу лікаря, можливо у вас є протипоказання і дія препарату позначиться ускладненнями.