Професійна гігієна для дітей. Дитячий стоматолог Суми

Дитяий стоматолог в м. Суми наголощує, що важливо приділяти особливу увагу гігієні ротової порожнини і у дітей. Здорові молочні зуби – запорука здоров’я постійних зубів та їх правильного розвитку.

Крім того, що батько повинен привчити з дитинства дитини правильно і регулярно чистити зуби, потрібно періодично відвідувати дитячого стоматолога.

На зубах дитини, у тих місцях, де зубна щітка бракує, утворюються зубні відкладення, що провокують карієс та захворювання ясен. Такі відкладення слід забрати.

Кошти, які застосовуються для професійної гігієни у дітей, відрізняються від засобів професійної гігієни у дорослих. Наліт із молочних зубів знімається циркуляційною щіткою, після чого зуби полірують спеціальною пастою. Далі стоматолог проводить заходи щодо зміцнення емалі. Для цього на зуби наносять фторосодержащий гель. Концентрація компонентів у такому гелі висока і його слід застосовувати раз на три місяці. Профодити зміцнення емалі рекомендується під час дозрівання емалі.

Щоб зупинити процес каріозного руйнування зуба, дитячий стоматолог проводить процедуру ремінералізації. Але це потрібно робити на початковій стадії розвитку карієсу. Саме в цей період емаль не руйнується, а стає слабкою (проникною). Полягає процедура у нанесенні спеціального гелю на пошкоджений зуб.

Дитячий стоматолог у Сумах проводить лікування і консультації в нашій клініці