Коли починати привчати дитину до гігієни зубів?

Поява дитини викликає у молодих батьків не тільки радість, а й безліч питань про правильний догляд за малюком. Одне з таких питань: «Коли потрібно починати чистити зуби дитині?».

Чистити зуби дитині потрібно починати ще до того, як вони з’явилися – у півроку. На перший погляд це звучить дивно, проте таким чином ви привчаєте себе і дитину до гігієни. Для такої процедури знадобиться щільна серветка, яку слід намотати на палець, змочити та протирати ясна.
Після того, як зуби прорізалися, настає час переходу на зубну щітку. Її можна придбати в аптеці. Щітка має бути дитячою з не жорсткою щетиною. Сучасні дитячі щітки мають яскравий дизайн, що неодмінно порадує дитину. Спеціальні дитячі зубні пасти мають меншу абразивність, крім цього своїм складом вона відрізняється від дорослої, адже дитина обов’язково захоче її з’їсти.
Часу для проведення процедури чищення зубів малюка потрібно небагато. Якщо у дитини поки що лише передні різці, то достатньо 30 секунд, якщо з’явився повний комплект – 3 хвилини.
Як правильно доглядати зубики своєї дитини можна дізнатися на консультації дитячого стоматолога.

Отримати консультацію дитячого стоматолога в м. Суми можна у нас