Як зберегти здоров’я зубів. Стоматолог в м. Суми

Красиві здорові зуби часто називають спадковими. Частково це правда, але навіть здорові зуби без догляду з часом починають псуватися.

Щоб цього уникнути і зберегти зуби в хорошому стані, потрібно дотримання нескладних рекомендацій.

Насамперед для підтримки здоров’я зубів їх потрібно щодня правильно чистити. Чистити зуби слід двічі на день – вранці та ввечері. При цьому пасту та щітку підібрати потрібно правильно.

Що потрібно знати під час вибору зубної пасти?

Найбільш ефективні пасти до складу яких входять трав’яні збори, кальцій та фтор (лікувально-профілактичні). Вранці краще чистити зуби відбілюючою пастою, а ввечері – пастою профілактичної дії. Важливо пам’ятати, що використовувати одну й тугішу пасту завжди не можна.

У виборі зубної щітки є свої нюанси. Край щетини у правильної зубної щітки закруглений. Невелика головка зубної щітки дозволить більш точно здійснювати рухи та очищати велику поверхню зуба. Жорстка щетина зубної щітки може завдати шкоди емалі зуба та яснам, а значить купувати щітку краще з м’якою щетиною або щетиною середньої жорсткості.

За допомогою зубної щітки неможливо повністю очистити зуби, тому що підібратися до складно доступних міжзубних проміжків щітка не зможе. Після кожного прийому їжі маленькі шматочки застряють між зубами. Для їх видалення застосовують зубну нитку.

Зберегти здоров’я зубів допоможе стоматолог. На профілактичний прийом до стоматолога слід ходити двічі на рік. Під час таких прийомів лікар оцінить загальний стан ротової порожнини та проведе зняття нальоту та зубного каменю.