Як позбутися зубного болю при вагітності?

Гормональні зміни в організмі вагітної жінки нерідко спричиняють зубний біль. Це пов’язано з порушенням кровотоку в тканинах слизової оболонки ротової порожнини. При появі зубного болю перш за все, вам слід звернутися до свого лікаря-стоматолога або акушера-гінеколога,  оскільки деякі методи лікування можуть бути небезпечними для вагітної жінки та її майбутньої дитини.

Тим не менш, існують деякі способи, які можуть допомогти зменшити біль у зубах під час вагітності:

  • Застосовуйте холод: Застосування холодного компрессу на больний зуб може допомогти зменшити запалення та зменшити біль.
  • Використовуйте безрецептурні знеболювальні: Перед тим, як приймати будь-які ліки, зокрема знеболювальні, важливо погодити це з лікарем. Але якщо вам рекомендується прийняти безрецептурні знеболювальні, ви можете скористатися ним для зменшення болю.
  • Розповісти про себе лікарю-стоматологу: Якщо ви знаєте, що у вас є проблема із зубами перед вагітністю, повідомте про це лікаря-стоматолога. Лікар зможе розробити план лікування, який буде безпечним для вас та вашої дитини.
  • Подумайте про профілактику: Здорові зуби, що вимагають мінімального лікування, менш схильні до болю, ніж ті, які потребують значної кількості лікування. Регулярний зубний догляд перед вагітністю та під час неї може допомогти запобігти болю в зубах.