Випала пломба. Пломбування зубів в Сумах

Пломбування зубів в Сумах — найбільш аста процедура в стоматологіному кріслі. На жаль, іноді доводиться стикатися з таким неприємним явищем, як випадання пломби. Причини цього зовсім різні.

Часто трапляється, що пацієнт хоче встановити пломбу недорого. Відповідно, вибирає дешевий матеріал. Такий матеріал схильний до усадки, утворюючи при цьому зазор між пломбою і стінкою зуба. У цей зазор потрапляють залишки їжі, що важко видаляються зубною щіткою. Їжа поступово розкладається, а мікроби, що утворилися, провокують вторинний карієс. Руйнування зуба карієсом веде до випадання старої пломби. Пломба, що випала, дає можливість виявити вторинний карієс.

Наступна причина випадання пломби – це недостатня гігієна або її відсутність. Всім відомо з дитинства, що зуби потрібно чистити вранці та ввечері, але є ті, хто цим нехтує. Після вживання їжі потрібно використовувати зубну нитку та ополіскувачі. Такі дії запобігають скупченню на зубах залишків їжі.

Прагнення економії на пломбуванні призводить пацієнтів до лікарів із недостатнім досвідом. Неякісна робота лікаря полягає в поганій обробці стінок зуба, що неодмінно призведе до випадання пломби. Тому перед тим, як вибрати стоматологічну клініку, слід почитати відгуки про неї в інтернеті, запитувати знайомих, які проходили лікування і т.д.

Встановити пломбу якісно в Сумах можна в нашій клініці