Що робити при бруксизмі?

Бруксизм – це стан, який характеризується неперіодичним стисканням щелепи під час сну або усіляких ситуацій стресу. Це стоматологічне захворювання може призвести до різних проблем, від зношування зубів до м’язових напруг і головних болей.

Що робити при бруксизмі:

1. Нічні захисні капи Лікар може рекомендувати використання нічних захисних кап для зменшення тиску та зношення зубів під час бруксизму.

2. Стоматологічне коригування.   У випадках, коли бруксизм пов’язаний з аномаліями прикусу, стоматолог може рекомендувати корекцію прикусу або встановлення зубних брекетів.

3. Медикаментозне лікування. Деякі препарати, такі як м’язові релаксанти чи седативні засоби, можуть бути призначені для зменшення напруги м’язів під час сну.

4. Психотерапія. Якщо бруксизм пов’язаний з емоційним стресом, психотерапевтичне консультування може допомогти зменшити негативний вплив стресу на оральне здоров’я.

Бруксизм – це серйозне явище, яке може впливати на оральне та загальне здоров’я. Важливо консультуватися зі стоматологом для визначення причин та визначення оптимального методу лікування та управління цим стоматологічним станом.