Про домашнє відбілювання зубів

Природне бажання кожної людини мати красиві білі зуби. Білизна зубів з часом зникає, це може бути наслідком вживання продуктів, що фарбують, куріння або старіння.

Повернути зубам привабливий колір багато людей намагаються в домашніх умовах, використовуючи для цього як народні засоби, так і препарати, куплені в аптеці.

Перед тим як вдатися до того чи іншого виду відбілювання, необхідно проконсультуватися у свого стоматолога. Відповідно до поточного стану зубів і ясен, лікар порекомендує спосіб відбілювання або дасть пораду і поки не застосовувати ніяких засобів.

Люди, надивившись голлівудських фільмів, вважають, що зуби повинні бути ідеального білого кольору, однак це велика помилка. Натуральний колір зубів має трохи жовтуватий або блакитний відтінок. Спроби самостійно відбілити зуби до голлівудських зразків, може призвести до непоправних наслідків.

Головне завдання стоматолога правильно підібрати методику відбілювання. У такому разі результат буде успішним та довговічним. Але крім порад лікаря багато залежить від самого пацієнта. Найбільш безпечний спосіб домашнього відбілювання — каппи, що відбілюють.

Принцип відбілювання зубів за допомогою капп полягає в заповненні капи відбілюючим складом. Каппа одягається на зуби і повинна залишатися на них лише часу, скільки вказано в інструкції. Це стосується термінів відбілювання.

Після того, як процес відбілювання завершено, потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря, щоб результат протримався довше.