Коли слід видаляти зуб мудрості. Видалити зуб в Сумах

Зуби мудрості, також відомі як треті моляри, є останніми зубами, які з’являються у людей, зазвичай у віці між 17 і 25 роками. Однак, не всім потрібно видаляти зуби мудрості. Якщо вони правильно розташовані, здорові та не спричиняють проблем, їх можна залишити. Однак, існують певні випадки, коли видалення зубів мудрості є необхідним. Розглянемо деякі з них.

1. Недостатньо місця: Зуби мудрості можуть проростати в тісних місцях, що може призвести до затиснення інших зубів. Це може викликати біль, дискомфорт і навіть деформацію укусу. У таких випадках видалення зубів мудрості може бути рекомендовано для попередження подальших проблем.

2. Неправильне положення: Зуби мудрості можуть бути прогнатими, повернутими або проростати під неправильним кутом. Це може ускладнити їх чищення і забезпечення належної гігієни. Неправильне положення зубів мудрості може призвести до запалення ясен, карієсу та інших стоматологічних проблем. В таких випадках рекомендується видалення.

3. Передбачені проблеми. Якщо стоматолог передбачає, що зуби мудрості можуть стати проблемою в майбутньому, вони можуть рекомендувати їх видалення перед появою симптомів. Це може бути особливо корисно у випадках, коли пацієнт не має достатньо місця для комфортного розташування цих зубів.

4. Виникнення проблем. Якщо зуб мудрості викликає біль, запалення, карієс або інші проблеми, видалення може бути рекомендовано для поліпшення здоров’я рота та усунення незручностей.

Коли слід видаляти зуб мудрості, важливо звернутися до кваліфікованих лікарів. Вони проведуть огляд, зроблять рентгенограму та оцінять вашу конкретну ситуацію.

Видалити зуб в Сумах можна в нашій клініці