Батьки, слідкуйте за зубами своїх дітей!

Бути батьками – це насамперед відповідальність. Від того, як батьки піклуються про свою дитину, залежатиме і її здоров’я.

У ранньому віці зуби дітей мало міцні, оскільки емаль в повній мірі зміцніла і недостатній догляд за зубами веде до того, що відбувається ураження зубів карієсом. Проблема дитячого карієсу сьогодні дуже актуальна на сьогоднішній день. За статистичними даними основною причиною відвідування стоматологів дітьми до дев’яти років є саме поразка карієсом.

Дитячий карієс небезпечний тим, що виникає ризик ранньої втрати молочних зубів, а це в свою чергу призводить до формування неправильного прикусу, оскільки зуби починають рухатися на місце, що звільнилося. Основним засобом боротьби з дитячим карієсом залишається правильна гігієна.

Чистити зуби батьки повинні привчати дитину змалку. Чистити зуби дітям потрібно вранці та ввечері. Для цього краще використовувати спеціальні дитячі пасти та щітки, які може порадити дитячий стоматолог . Щоб дитина не просто водила щіткою по зубах, покажіть як потрібно чистити зуби правильно і після простежте за правильністю виконання процедури. Робіть це, поки дитина не стане самостійно правильно чистити зуби.

Отримати консультацію дитяого стоматолога в Сумах можна в нашій клініці